Kalespor ve Yeni Esenspor, Kayseri Şeker 2. Amatör Lig’e Yenilgisiz Devam Ediyor
![](https://altunhisarajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/kalespor-ve-yeni-esenspor-kayseri-seker-2-amator-lige-yenilgisiz-devam-ediyor-ggzgz6DC.webp)
Kalespor ve Yeni Esenspor, Kayseri Şeker 2. Amatör Lig’de namağlup ilerliyor.
Kayseri Şeker 2. Amatör Küme A Grubu lideri ve C Grubu lideri Yeni Esenspor ligde 8. hafta sonunda kaybetmedi. A Grubu’nun lideri Kalespor çıktığı 7 maçın 7’sini kazanarak liderliğini elden bırakmıyor. Rakiplerine karşı 35 gol atan Kalespor, kendi kalesine 11 gol kaydetti. Kalespor Play-Off’u 21 puanla garantiledi. C Grubu lideri Yeni Esenspor ise çıktığı maçlarda rakiplerine şans vermiyor. Yeni Esenspor 8. hafta sonunda oynadığı 7 maçta 32 gol atarken, kendi kalesine sadece 5 gol yedi. Play-Off’ta oynamaya hak kazanan Yeni Esenspor, normal sezonu namağlup tamamlamak istiyor.
Hem Kalespor hem de Yeni Esenspor, normal sezonun ardından Play-Off’ta rakiplerini bekleyecek. – KAYSERİ